Konkurz

Historická a modelová železnice hledá jednoho nebo max. dva bezproblémové kolegy ve věku od 18 do 26 let se zájmem o modelovou železnici. Požadujeme naprostou bezúhonost a bezdlužnost, jakož samozřejmě i bez různých závislosti např. kouření, alkoholu, drog a hráčství. Osobní menší hendikep není překážkou a neřešíme ani majetkové rozdíly a podobné osobní poměry.
Jde nám o získání klidného a spolehlivého kolegy, kterého velmi zajímá modelová železnice a nemůže si ji dovolit, jakož i trošku šikovného kolegu, který by mohl případně přispět k rozvoji této expozice a časem případně převzít provoz.
Nabízíme případně i ubytování, rodinné zázemí, domácí stravování a zároveň pomoci někomu se věnovat tomuto oboru. Podmínkou je osobní pohovor a samozřejmě i prohlídka expozice a výměna veškerých informací.
Je možné se předem ohlásit e-mailem: vytopna.nepomuk@seznam.cz nebo na mob. 773 580 187 a dohodnout si případný pohovor.


Fotogalerie

Něco z historie výtopna Nepomuk panel HO galerie3 galerie4


Provozní doba dle informačního okénka na stránce "O nás".

Prohlídky přednostně po telefonické rezervaci na mob. 773 580 187.

"Pozor nepřehlédněte - Aktuální informační okénko pro návštěvníky Našeho můzea"

Zahájení

Provozní doba je pouze orientační - je možno si rezervovat prohlídku i mimo tento čas!

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

Maximální počet osob na jednu prohlídku je 15 osob! Prosíme návštěvníky, že akce je vzhledem ke změně povahy expozice určena jen pro děti, které jsou schopny dodržet jediné 2 podmínky: - 1. nesahat do kolejiště - 2. nesahat na skleněné části vitrín s modely! Prosíme tímto návštěvníky, aby dodrželi tyto dvě podmínky, aby nedošlo případně ke škodě nebo zranění!

 

Provozní řád

Vstupné: DOBROVOLNÉ.

Prohlídka přednostně po telefonické rezervaci "+420 773580187" nebo e-mailové "vytopna.nepomuk@seznam.cz" rezervaci a následném potvrzení rezervace.

Prohlídka expozice jen s průvodcem.

Expozice je určena pro všechny věkové kategorie, jednotlivce i skupiny.

Možnost i školních naučných výletů!

Max. počet osob na 1 prohlídku je 15 osob, ale expozice je především zaměřena na rodinné výlety či menší skupiny.

Větší počet jsme schopni odbavit rozdělením na 2 a více skupin .

Je možné si objednat prohlídku buď jen historie železnice s výkladem, nebo jen modelové železnice i zde je vždy základní výklad k expozici.

Přijedete-li dříve, nebo naopak později, můžete bez obav zazvonit, pokud budeme doma je možná prohlídka i mimo otevírací dobu.

Přesné aktuální informace naleznete vždy na hlavní straně v rychlém informačním okénku.

Starší děti si mohou vyzkoušet práci pokladní , výpravčí, nebo průvodčí.

Každý návštěvník si může odnése opět zvláštní jízdenku z naší expozice.

Fotografování či natáčení videa je dovoleno jen po předchozí domluvě.

Vyhrazujeme si právo nevpustit na prohlídku osoby jevící silné známky nachlazení, nemoci či osoby jevící známky opilosti, znečistění apod.

Berte prosím ohled i na nás a ostatní návštěvníky!!

 

Změna provozní doby a provozního řádu vyhrazena.

 

                        

Po ukončení prohlídky budou případní zájemci odkázáni na další možnosti a zajímavosti ve městě i v okolí, jako např. je možné navštívit chov nutrií v Tojicích, muzeum veteránů v Nepomuku , městské galerie v Nepomuku a samozřejmě je možnost občerstvení v Nepomuku v hotelu Zelený strom-restaurant Švejk, zde je možnost i případného ubytování.

 


Telefon    773 580 187


Odkazy

Nepomuk.cz – oficiální web města Nepomuk